Author: D***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fast delivery service and also pack well i love it, i hope it will be strong than i order last time. Thankyou SHIEN
Màu sắc: Xám | Kích thước: Cắm Mỹ | 3 photo(s)
Price: 375.000₫
Original Price: 468.800₫
UK Plug
| Material | PET |
| Color | Grey |
| Occasion | Gift |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Straightener Brush |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| Điện áp | 220 V |
| Chiều cao | 4.5 cm |
| Chiều rộng | 3.8 cm |
| Chiều dài | 25.5 cm |
| SKU | sb260129114076982286063 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: D***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fast delivery service and also pack well i love it, i hope it will be strong than i order last time. Thankyou SHIEN
Màu sắc: Xám | Kích thước: Cắm Mỹ | 3 photo(s)
Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and superb in work.thanks shein
Màu sắc: Xám | Kích thước: Cắm Mỹ | 1 photo(s)
Author: c***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I am happy with the quality of this Grey 3in1 Hair Straightener & Curler, and it is true to size, easy to use. I will definitely order this item again.
Màu sắc: Xám | Kích thước: Anh cắm | 3 photo(s)
Author: s***@
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Likeeeeeeeeeee❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😭😭
Màu sắc: Xám | Kích thước: Cắm EU